| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
MajkeL
Dołączył: 08 Wrz 2008 Posty: 263 Skąd: Zatorskie okolice...
|
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 11:39 Temat postu: Dj/Producent/Beatmaker , Kto waszym zdaniem jest najlepszy? |
|
|
Temat by wymienić się informacjami i swoimi gustami
moim zdaniem najlepsi w Polsce to : Magiera&L.A
a na świecie zdecydowanie : DJ PREMIER I DRE
CZEKAM NA WASZE OPINIE  _________________ Pierwsze tagi na klatkach, browar na ławkach, pierwszy rap, pierwszy break dance... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 11:39 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Jackie Moon aka Jim Beezy

Dołączył: 28 Sie 2008 Posty: 63 Skąd: Podzamcze (Szczecin)
|
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 18:19 Temat postu: |
|
|
no jesli chodzi o połączenie dj/producent/beatmaker to DJ Premier. ale jesli chodzi o najlepszego DJ'a to dla mnie DJ Babu, producent? DR. DRE, gwarancja sukcesu, a beatmaker? człowiek pracujący dla niego - Hi-Tek _________________ The player, the coach, the owner |
|
| Powrót do góry |
|
 |
pamparam
Dołączył: 30 Sie 2008 Posty: 99 Skąd: Centralny BPL!
|
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 15:36 Temat postu: |
|
|
Bambus/Kixnare/Shadow/Matheo/Premier/Pete Rock/9th Wonder _________________ I'm riping this microphone ain no place like home ain no place like home
Ostatnio zmieniony przez pamparam dnia Pią Lut 05, 2010 14:12, w całości zmieniany 2 razy |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Jackie Moon aka Jim Beezy

Dołączył: 28 Sie 2008 Posty: 63 Skąd: Podzamcze (Szczecin)
|
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 15:58 Temat postu: |
|
|
DJ Shadow to Amerykanin, Kalifornijczyk z krwi i kości _________________ The player, the coach, the owner |
|
| Powrót do góry |
|
 |
hala-x

Dołączył: 17 Paź 2008 Posty: 17
|
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 11:06 Temat postu: |
|
|
świat: Dj Krush, Dilla i Preemo
polska: nieskromnie hala-X i noon |
|
| Powrót do góry |
|
 |
ZetTeeR
Dołączył: 07 Gru 2008 Posty: 6 Skąd: ZetTeeR
|
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 11:26 Temat postu: |
|
|
z ameryki to wiadomo ze DJ PREMIER!!
z polski to noon, kociolek i matheo |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Beir

Dołączył: 10 Wrz 2008 Posty: 139
|
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 13:34 Temat postu: |
|
|
Polska: noon
Świat: dj premier |
|
| Powrót do góry |
|
 |
siema
Dołączył: 26 Wrz 2008 Posty: 46
|
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 14:20 Temat postu: |
|
|
| 9th wonder /dj premier |
|
| Powrót do góry |
|
 |
deejay

Dołączył: 29 Sie 2008 Posty: 240
|
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 00:31 Temat postu: |
|
|
PREMIER, HAVOC, PETE ROCK, MARLEY MARL, DRE
KIX i D.I.E.M, WACO swego czasu
DJ ROC RAIDA, DJ SHADOW |
|
| Powrót do góry |
|
 |
bialy_ice_cube
Dołączył: 28 Sty 2010 Posty: 3
|
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 16:54 Temat postu: |
|
|
| Z Polski nie mam swojego faworyta, na świecie na równi Dr. Dre i Dj Battlecat |
|
| Powrót do góry |
|
 |
KrzyH

Dołączył: 10 Wrz 2008 Posty: 32 Skąd: BPL // K-lin
|
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 18:43 Temat postu: |
|
|
Polska: Matheo
Świat: Dj Premier i Dr. Dre |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Rezydencja
Dołączył: 28 Wrz 2008 Posty: 9
|
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 22:28 Temat postu: |
|
|
polska - wdk/sir michu _________________ Rezydencja Studio - Studio z podziemia
www.rezydencjastudio.prv.pl |
|
| Powrót do góry |
|
 |
blowstylee

Dołączył: 17 Maj 2009 Posty: 129
|
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 09:44 Temat postu: |
|
|
polska:Kixnare, the returners, noon
swiat:9th wonder, premier, pete rock _________________ www.myspace.com/AWERS1
A BUSINESS WHAT IS THIS MAN CRAZY ? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Bogart
Dołączył: 30 Kwi 2010 Posty: 2
|
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 20:35 Temat postu: |
|
|
W polsce Noon
W stanacha wiadomo Dj Premier, Pete Rock, Buckwild, Dilla, Marley Marl, Dan the Automator, Prince Paul, RZA, Large Pro
Dje to: Shadow, Krush, Q-Bert, Roc Raida razem z reszta djeow/dji? z X-Ecutioners |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 20:35 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|