| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Jackie Moon aka Jim Beezy

Dołączył: 28 Sie 2008 Posty: 63 Skąd: Podzamcze (Szczecin)
|
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 20:15 Temat postu: Bonus / Smoku "Uwierz!" SINGIEL - PROD. DEMER |
|
|
| Cytat: | | dumnie przedstawiamy wam pierwszy singiel pt " Uwierz! " z nadchodzącej plyty Bonus aka Bonson & Smok aka Smokiwszy " Czy boisz sie ciemnosci ? LP ". Płyta ukaze sie na wiosne. Póki co lista gosci i producentow moze ulec zmianie wiec jej nie podajemy, ale spoko - o wszystkim bedziemy was informowac na bieżąco ( jezeli ktokolwiek sie tym zainteresuje hehe ) |
tracklista:
1. uwierz! feat Dj Ace
bit: Demer
cuty: Dj Ace
2. uwierz! ( Raja remix )
3. uwierz! ( MTK remix )
4. uwierz! ( Majku remix )
link:
http://wyslijto.pl/plik/hdlcbcuhwd
ps. fajnie, że Demer zaczął coś działać też z ludźmi spoza naszego miasta. Jeden z lepszych młodych bitmejkerów w kraju - więcej osób powinno o nim usłyszeć, choć tu bez większego szału  _________________ The player, the coach, the owner |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 20:15 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
deejay

Dołączył: 29 Sie 2008 Posty: 240
|
Wysłany: Sro Gru 10, 2008 14:26 Temat postu: |
|
|
raczej nie inaczej, w gronie najlepszych to był 2-3 lata temu  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Gru 10, 2008 14:26 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|